close
چت روم
عکس و بیوگرافی جسیكا البا
عکس . موسقی . خبر T68.3DE.IR
سرگرمی DR MILAD-RAP
تعداد بازدید : 122
تاريخ : چهارشنبه 12 آبان 1389 | درباره : <-PostCategory->
1. افتضاح | 2. بد | 3. متوسط | 4. خوب | 5. عالی | 6. توپ |

 

بیوگرافی جسیكا البا Jessica Alba:

نام كامل: JESSICA MARIE ALBA
نام مستعار:SKY ANGEL
تاریخ تولد: 29 آپریل 1981.
محل تولد: كالیفرنیای امریكا.
شغل: بازیگر.
علت شهرت: ایفای نقش در سریال DARK ANGEL.
قد: 170 سانتی متر.
نام پدر:MARK ALBA---شغل: ارتشی---مكزیكی تبار.
نام مادر:CATHY ALBA---خانه دار----فرانسوی تبار.
برادر:JOSHUA
دوست پسر:MICHAEL WEATHERLY--- -در سـال 2001 آشنا شده و در سال 2003 از یكدیگر جدا شدند.
تحصیلات:دارای دیپلم متوسطه از دبیرستان كلارمونت.
فیلمهایی كه وی در آنها ایفای نقش كرده:
Sonic (2006)
Fantastic Four (2005)
Into the Blue (2005)
Sin City (2005)
Honey (2003)
The Sleeping Dictionary (2003)
Dark Angel (VG) (2002)
Dark Angel (series) (2000)
Paranoid (2000)
Idle Hands (1999)
Never Been Kissed (1999)
P.U.N.K.S. (1999)
Too Soon for Jeff (1996)
Flipper (series) (1995)

بیوگرافی:
جـسیـكا در یــك خـانـواده ارتشـی پـرورش یـافـت. وی از 5 سـالگی شیفـته بازیگری بود. جسیكا از سن 11 سالگی در كـلاسـهـای بازیگری شركت میكرد. وی در كودكی دختر بسـیـار شـلوغ و سركشی بود. نخستین ایفای نقش وی در سـریـال FLIPPER در سال 1995 صورت گـرفـت. سـپس در نقش آفرینی در سریال DARK ANGEL به شهرت دست یافت.

جسیکا آلبا در 28 آوریل 1981 در شهر از Pomona ایالت California متولد شد. او به همراه خانواده اش بارها به شهرهای مختلف سفر کرد و در آخر در جنوب ایالت California ساکن شدند.
خانواده آلبا به شهر Biloxi از ایالت Mississippi رفتند سپس به California برگشتند پس از آن به شهر Del Rio از ایالتTexas و در آخر به سواحل غرب رفتند.
با وجود اینکه آن ها مدام در حال در حال سفر کردن در آمریکا بودند اما آلبا از 5 سالگی به دنبال بازیگری بود و می دانست که بالاخره بازیگر خواهد شد. زمانی که یک مامور شرکت فیلم سازی نام او را نوشت زندگی او آماده جهشی بزرگ بود و 9 ماه پس از 12 سالگی او به کلاس بازیگری رفت.
اولین نقش آلبا در فیلم Camp Nowhere در سال 1994 بود و به او شانس خوبی داد. پس اخراج یکی از بازیگران از کمپانی او توانست یک نقش کوچک را به عهده بگیرد. او به خاطر موهای تیره اش که با موهای بازیگر اصلی مطابقت داشتند جایگزین بازیگر اخراج شده شد.
سپس او جسارت بازی در تلویزیونی را پیدا کرد و در پیام های بازگانی برای Nintendo و J.C. Penney بازی کرد. سپس او توانست در سال 1995 در سری فیلم های Flipper نقش مایا را به عهده بگیرد. در حین ساخت فیلم Flipper جسیکا پس از یک تماس تهدید آمیز ربوده شد، اما خوشبختانه او صحیح و سالم درون یک ماشین پیدا شد.
در حالی که او در یک مجموعه تلویزیونی با دولفین ها ایفای نقش می کرد، در فیلم Venus Rising بازی کرد به همان خوبی که در سال 1996 در فیلم تلویزیونی ایفای نقش کرد.
سال 1998 سالی پر از نمایش های تلویزیونی بود و همچنین بازی کردن در فیلم های Beverly Hills ، 90210که برای شکوفا شدن بازیگر جوان نیاز بودو فیلم هایBrooklyn South و The Love Boat: The Next Wave او همچنین در فیلم P.U.N.K.S. (aka Rebels) و فیلم Never Been Kissed با بازیگری Drew Barrymore ایفای نقش کرد و پس از آن فیلم Idle Hands با همکاری Vivica A. Fox را بازی کرد.
جسیکا آلبا به خاطر بازی کردن در فیلم های Flipper و آن طرز نگاه عجیب و منحصر به فرد خودش (که علت آن وجود قومیت های دانمارکی، فرانسوی و مکزیکی در جسیکا آلبا بود) به سرعت در اینترنت رواج پیدا کرد. رمانی که James Cameron او را برای ایفای نقش به عنوان نقش اول فیلم تلویزیونی Dark Angel انتخاب کرد باعث تعجب کسی نشد.
بعد از این فیلم او به Sky Angle ملقب شد و او به طور مرتب در مجله های نوجوانان بود. او در سال 2001 کاندیدای گوی طلایی (Golden Globe) به عنوان بهترین بازیگر درام در فیلم های تلویزیونی شد.
نامزدی طولانی او با Michael Weatherly که همبازی او در فیلم Dark Angle بود از سال 2001 تا 2003 به طول انجامید.

 

 

برای دیدن عکس های جسیكا البا Jessica Alba در سایز بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید

Jessica Alba Jessica Alba Jessica Alba
Jessica Alba Jessica Alba Jessica Alba
Jessica Alba Jessica Alba Jessica Alba
Jessica Alba Jessica Alba Jessica Alba
Jessica Alba Jessica Alba Jessica Alba

Jessica Alba Wallpaper Jessica Alba Wallpaper Jessica Alba WallpaperJessica Alba Wallpaper Jessica Alba Wallpaper Jessica Alba WallpaperJessica Alba Wallpaper Jessica Alba Wallpaper Jessica Alba Wallpaper
Jessica Alba Wallpaper Jessica Alba Wallpaper Jessica Alba Wallpaper
Jessica Alba Wallpaper Jessica Alba Wallpaper Jessica Alba WallpaperJessica Alba Wallpaper Jessica Alba Wallpaper Jessica Alba Wallpaper
 

 

 

برچسب : ,
ارسال توسط تنها