close
چت روم
25 راه ابراز عشق
عکس . موسقی . خبر T68.3DE.IR
سرگرمی DR MILAD-RAP
تعداد بازدید : 209
تاريخ : چهارشنبه 12 آبان 1389 | درباره : <-PostCategory->
1. افتضاح | 2. بد | 3. متوسط | 4. خوب | 5. عالی | 6. توپ |

http://i35.tinypic.com/aw3xcp.jpg

 

تعدادي از مردها طي تحقيقاتي اظهار داشته اند که دوست دارند چطور ” دوست داشته شوند“ شما عاشق شده ايد، در خواب و خوراک و همه ساعات و دقايق خود مرد خود را احساس مي کنيد. در ظاهر مردتان هم چنين حسي دارد، چه تضميني وجود دارد که رابطه تان به همين ترتيب پيش رود؟ با ابراز عشق؟ ولي چگونه فقط با کلمات و بوسه هاي عاشقانه يا با عمل خود نشان مي دهيد که برايش احترام قائليد؟

 1 - ”من دوست دارم دوست دخترم قبل از هر چيز برايم يک دوست باشد“ جيسون،16ساله

صادق باشد و در عين حال دوست داشتني، به من توجه کند و در عين حال زندگي را آسان بگيرد، شوخ طبع و در عين حال در هنگام لزوم گوش شنوا و سنگ صبور.

2 - ”دوست دارم دوست دخترم به من يک حس خاص القا کند“ P.K18 ساله

بفهيمد که مردتان چطور آدميست ، خود را با او همراه کنيد، فکر مي کند خيلي بامزه است؟ به حرفهايش بخنديد. يک مرتبه جني مي شود؟ با او کنار بيائيد. چيزي براي او درست کنيد، تي شرت با رنگ مورد علاقه اش برايش بخريد. به او کارت پستال بدهيد مثل يک دوست واقعي. نه اينکه هر روز به او يک دنيا هديه بدهيد اينطوري هم او را بد عادت مي کنيد. فقط به او بفهمانيد که او را به خاطر آنچه که هست دوست داريد.

 3 - ”نميخواهم هميشه دنبالم باشد“ دني،18ساله

اگر کسي رادوست داريد، او را آزاد بگذاريد، حاضر بودن در همه لحظات ممکن است نتيجه معکوس داشته باشد. به زندگي خود برسيد، همانطور که خودتان دوست داريد آزاد باشيد طرف مقابل شما هم دوست دارد آزاد باشد. همانطور زندگي کنيد که قبل از عاشق شدن زندگي مي کرديد، شايد روش زندگي قبلي شما او را به شما علاقمند کرده باشد. به خاطرداشته باشيد عشق به معني سپري کردن اوقات با يکديگر نيست.

 4 - ”من عاشق تحول هستم“ فليپ 17 ساله

او را غافلگيرکنيد، يک مهماني ترتيب دهيد، در ظاهرتان تفاوتي ايجاد کنيد براي او پر ماجرا باشيد . هيجان زدگي خودرا به طرف مقابل ابراز کنيد.

 5 - ” وقتي قرار مي گذارم مي خواهم او را ببينيم نه اينکه برايش فيلم بازي کنم“مارک 19 ساله

اگر کسي قرار است مرد زندگيتان شود همه قرار ها از اهميت برخوردار است. به تماشاي فيلم برويد با هم قدم بزنيد از دوستتان در مورد مسائلي که به آنها علاقمند است سوال کنيد. اگر هم علاقه اي به اين کار نداريد بگذاريد او علاقه داشته باشد. شما به کارهاي خود بپردازيد.

6 - ”دوست ندارم هميشه با دخترها به بهترين نحو رفتار کنم.“ جويي،14ساله

خودتان باشيد تا او هم خودش باشد. فراموش کنيد او دوست دارد شما چه باشيد، فقط خودتان باشيد. بگذاريد بعضي از اوقات بدون آرايش شما را ببينيد . به اين ترتيب او هم در کنارتان راحت تر خواهد بود.

7 - ”دوست دارم ، دوست دخترم به من احترام بگذارد“، وينتر 17 ساله

به نقش طلايي عشق توجه کنيد: هيچ وقت با طرف مقابلتان آنگونه رفتارنکنيد که دوست نداريد با شما آنگونه رفتار کنند. در حضور دوستانتان به او بي احترامي نکنيد، به او اعتماد به نفس دهيد و پشت سر او صحبت نکنيد.

8 - ”دختري مي خواهم که مرا درک کند“ جاني، 16 ساله

وقتي صحبت مي کند به او گوش کنيد. نه فقط با گوش هايتان بلکه از صميم قلب. با او صحبت کنيد. نه فقط با زبانتان بلکه از صميم قلبتان.

9 - ”دخترهاي باهوش هم در نوع خود مشکلات بزرگي هستند“. کوين 16 ساله

براي بزرگ جلوه دادن دوستتان خود را کوچک جلوه ندهيد. چيزهايي که بلديد به او ياد دهيد ولي نه در قالب يک انسان خود بين. با همفکري همه کارها را پيش بريد، با هم همراه باشيد و هميشه به ياد داشته باشيد که مي توانيد از اين راه خودتان هم پيشرفت کنيد.

10 - ”هيچ چيز بدتر از يک دوست دختر دروغگو نيست“ اريک 15 ساله

هميشه سعي کنيد قابل اعتماد باشيد. اگر قرار مي گذاريد يا قولي مي دهيد به آن عمل کنيد. اگر نمي توانيد خود ر ا مسوول بدانيد که به دوستتان خبر دهيد. وقتي مي گوئيد با او تماس خواهيد گرفت،حتماً تماس بگيريد. پسرها از انتظار متنفرند. سعي کنيد در روابطتان همواره فرد قابل اطميناني باشيد.

11 - ”دوست دارم احساس کنم دوستم به من وابسته است“ تئو 17 ساله

اين به معناي از دست دادن استقلال نيست . شما هيچ وقت به دوست خود نيازمند و محتاج نخواهيد شد. وقتي به تصميم گيري نياز داريد به او هم مراجعه کنيد. هيچ چيز براي يک مرد بهتر از اين نيست که فکر کند در موقع نياز به کسي که دوستش دارد کمک کرده است.

12 - ”دوست دارم وقتي از دوست دخترم دورم، دلش برايم تنگ شود“ اندرو،18ساله

آسان گرفتن هميشه هم لازم نيست. به او بگوئيد که وقتي از او دور بوديد به او فکر مي کرديد. آرزوي سلامتي او را مي کرديد خواهيد فهميد که او هم به فکر شما بوده است. در همان موقع و به چيزي مشابه آنچه شما مي انديشيد فکر مي کرده است.

13 - ”دوست دارم دوستم به من اعتماد داشته باشد“ چارلي 16 ساله

گذشته را به ياد آوريد تا براي آينده دلگرمي داشته باشيد. به روياها و آرزوهاي او گوش کنيد و او را در رسيدن به آرزوهايش کمک کنيد. وقتي به خواسته هايش مي رسد به او توجه کنيد. تشويقش کنيد. اگر مشغله شما بسيار زياد است به او بفهمانيد که واقعاً وقت نداريد و هميشه همراه او هستيد و در موقع مناسب جبران خواهيد کرد.

14 - ”من از مشاجره و داد و فرياد بيزارم، يک رابطه آرام مي خواهم“ ديويد، 17 ساله

مشاجرات را تمام کنيد در اين صورت هر دو برنده خواهيد بود. به جاي داد و فرياد سعي کنيد علت اختلاف سليقه تان را دريابيد. اگر فکر ميکنيد اشتباه از شما بوده عذر خواهي کنيد. و به موضوع خاتمه دهيد. اگر هم اشتباه از او بود عذر او را بپذيريد. او را ببخشيد. اگر از کرده خود اظهار تاسف کرد ديگر نيازي به عصبانيت نيست مداوم اشتباهات او را به او گوش زد نکنيد.

15 - ”دوست دارم من را همانطور که هستم بپذيرد”

او يک پسر است نه يک تکه سنگ. پشت همه علايق و خواسته هاي او چيزي نهفته است . سعي نکنيد علايق او را تغيير دهيد او را به مرد دلخواه خود تبديل کنيد. او يک پروژه نيست که شما روي آن کار کنيد. او همين است که هست،اگر مي خواهيد اش بسيار خوب وگرنه کسي ديگري را پيدا کنيد.

16 - ”من به دنبال دختري هستم که به ظاهر خود اهميت دهد“. جف 17 ساله

به خود برسيد، به روحتان و جسمتان . هر کاري مي توانيد انجام دهيد تا زيبايي هاي وجودتان بارزتر شوند. ولي همه وقتتان را جلوي آينه نگذاريد!

17 - ”دوست دارم دوست دخترم با دوستانم کنار بيايد“، توني ، 15 ساله

به دوستان او هم شانسي بدهيد. بگذاريد شما را بشناسند. او را مجبور نکنيد دوستان قديمي اش (چه دختر و چه پسر) را کنار بگذارد . اگر نمي توانيد خوب صحبت کنيد، اصلاً صحبت نکنيد. اگر مايل نيستيد به جمع آنها بپيونديد به او اجازه گذراندن اوقات را با دوستانش بدهيد.

18 - ” دوست دارم وقتي به من نگاه مي کند، عشقش را احساس کنم“ بنيامين 18 ساله

به چشمان دوستتان عميق بنگيريد، در مهماني ها در خانه و همه جا. به او بنگريد و لبخند بزنيد.

19 - ”دوست دارم احساس کنم براي دوستم واقعاً عزيز هستم“ نيسون، 16 ساله

به تلاش او براي محبت به خودتان پاسخ مثبت دهيد، اگر کاري برايتان انجام ميدهد، حتي اگر نتيجه دلخواه شما را به همراه ندارد، ازتلاش او تشکر کنيد. هيچ چيز بدتر از اين نيست که در نتيجه زحمات به انسان گفته شود” من اصلاً از اين چيزها خوشم نمي آيد“ او را به خاطر اينکه فکر شما را نمي خواند سرزنش نکنيد. از او به خاطر نکات مثبت شخصيتي اش قدرداني کنيد.

20 - ”مي خواهم در زمان سختي هم، همراه من باشد“

زندگي هميشه سرشار از خوشي نيست، شما بايد در زمان هاي سختي هم يار او باشيد. اگر مشکل او جدي است در حل آن به دوست خودکمک کنيد. به ياد داشته باشيد که کسي که در مشکلات غوطه ور است نمي تواند يک ارتباط عاشقانه برقرار کند. شما بايد مثل يک دوست واقعي ولي طوري که خود دچار مشکل نشويد به او کمک کنيد.

21 - ”عشق نبايد حتماً عميق باشد، يک دختر بايد توانايي برقراري رابطه معمولي را هم داشته باشد“ کني،15ساله

زندگي راآسان بگيريد. اگر او را با هداياي زيادي غافلگير مي کرديد، بس کنيد. راه هاي ديگي هم براي نشان دادن علاقه وجود دارد.

22 - ” از دختران حسود خوشم نمي آيد“ رابي 16 ساله

اگر فکر مي کنيد که هر بار که دوستتان به دختري نگاه مي کند منظوري دارد و با اخم و ترشرويي با او برخورد کنيد، در اشتباه هستيد. اين حس حسادت نشان مي دهد که شما به او اعتماد نداريد. 23 - ” من يک دختر تک مي خواهم“ تد ،17ساله

خودتان را در وجود خودتان بارزتر کنيد. سعي نکنيد مثل دوستانتان رفتار کنيد يا از آنها تقليد کنيد. نگرش هاي و عقايد خود را پرورش دهيد. علاقه داشتن به دوستتان به تنهايي کافي نيست او هم بايد به شما علاقه مند شود.

24 -” خانواده من کمي عجيب هستند، ولي دوست دارم دوست دخترم هم مثل آنها عجيب باشد“ فرانک 15 ساله

درباره خانواده اش جويا شويد، خانواده افراد بيشترين تاثير را روي آنها دارند. درباره آنها با احترام صحبت کنيد.

25 - ”دوست دارم ، دوست دخترم همواره به من بگويد که مرا دوست دارد“ جيسون 18 ساله

اگر واقعاً او را دوست داريد، به او بگوييد. نگران نباشيد که او اول به شما نگفته است که دوستتان دارد شايد منتظر است شما اول بگوييد.

مي خواهيد بدانيد که آيا او هم دوستتان دارد يا نه؟ بهترين راه اين است که به او بگوييد که دوستش داريد.

 

***  چهار روش حيرت انگيز جذب کردن ديگران   ***

مهارت جذب افراد در دنياي امروز يکي از توانايي هاي مهم است. به طور حتم همه ما به حمايت و همراهي ديگران نياز داريم تا به اهداف خود دست يابيم.

توصيه هاي مفيدي براي تأثير گذاشتن بر افراد بيان ميشود.

1- مهربان و صميمي باشيد:

براي اينکه روز خوبي داشته باشيد لبخند بزنيد. تحسين واقعي و صادقانه براي روحيه دادن به افراد ارزش بالايي دارد. به آنها ثابت کنيد که هر جا احتياج به کمک دارند ، حضور داريد ، بدين ترتيب به طور حتم افراد مورد نظر پذيراي شما خواهند شد.

2- براي آن ها دلايل قانع کننده فراهم کنيد:

به آن ها توضيح دهيد که چگونه عقايد و پيشنهاد هاي شما مي تواند بترين روش براي اجرا کردن باشد.

نمونه هاي عيني و انکار ناپدير را به آن ها نشان دهيد و کار خود را با ديگر رقابت کننده ها مقايسه نماييد.

حتما توضيح دهيد که همه گفته هاي شما درست و واقعي است تا اعتبار خوبي داشته باشيد.

3- احتياجات و خواسته هاي آن ها را بدانيد:

افراد ، خود مرکز هستند و اول از همه به سعادت و موفقيت خود مي انديشند، اگر ثابت کنيد که پيشنهاد شما سود بيشتري براي آن ها دارد ، به طور حتم پذيراي شما هستند.

اگر علايق و انتظاراتشان را بدانيد اشتياق آن ها بيشتر ميشود تا به طرف شما بيايند . علاوه بر آن اعتماد و احترام دو جانبه بر قرار مي شود.

4- وارد دنياي آن ها شويد:

با در نظر گرفتن ديدگا ها و نظرات شخصي آن ها شرايط را درک نماييد. علايق شخصي خود را کنا ر بگذاريد و تمام فکر خود را متمرکز آن ها کنيد. تصور کنيد اگر به جاي آن ها بوديد چه کاري انجام مي داديد؟ و يا اين که عقيده شما چه بود؟ سپس کار درست را که به سود آن هاست انجام دهيد. رفتار مورد نظر را کپي نماييد ؛ به طرز صحبت کردن و حتي فکر کردن او دقت کنيد، اگر در هنگام تفکر با دستانش پيشاني خود را ميمالد شما هم اين کار را انجام دهيد، اگر آرام صحبت مي کند ، مانند خودش رفتار نماييد.

در حقيقت شما مانند يک آينه عمل ميکنيد ؛ با اين کار افراد به طور ناخودآگاه با شما احساس راحتي بيشتري مي کنند چرا که خودشان را در شما ميبينند ، به عبارت ديگر رفتار خود را در شما مشاهده ميکنند. البته با دقت کامل رفتار کنيد. طوري که متوجه نشوند از آن ها کپي ميکنيد شايد اين کار به نظر فرد مورد نظر مسخره کردن باشد و ديدگاهش نسبت به شما منفي شود.

هميشه به خاطر داشته باشيد که مهمترين عامل براي جذب کردن ديگران اين نيست که چقدر به آن ها نزديک هستيد و يا اين که کار هاي چشمگيري انجام مي دهيد ، اگر رفتار شما براي آن ها رضايت بخش نباشد مسلما موفق نبوديد.

برچسب : ,
ارسال توسط تنها